UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba przyznać ze w powietrzu czuć juz zmierzch pewnej epoki i zwiastun zmian, kiedy odejdą ci i ich służalcze odnogi ktokolwiek się pojawi będzie lepszy


Anuluj