UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba przyznać ze w powietrzu czuć juz zmierzch pewnej epoki i zwiastun zmian, kiedy odejdą ci i ich służalcze odnogi ktokolwiek się pojawi będzie lepszy
Trzeba przyznać ze w powietrzu czuć juz zmierzch pewnej epoki i zwiastun zmian, kiedy odejdą ci i ich służalcze odnogi ktokolwiek się pojawi będzie lepszy