UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wrobleski i jego klika musi odejsc! juz nastal ten czas, czas powiedziec dosc tym niegospodarnym nieudacznikom. Pomagalem w referendum w 2013 roku, pomoge i teraz.

opus

Anuluj