UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wrobleski i jego klika musi odejsc! juz nastal ten czas, czas powiedziec dosc tym niegospodarnym nieudacznikom. Pomagalem w referendum w 2013 roku, pomoge i teraz.
opus
wrobleski i jego klika musi odejsc! juz nastal ten czas, czas powiedziec dosc tym niegospodarnym nieudacznikom. Pomagalem w referendum w 2013 roku, pomoge i teraz.
opus