A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gdzie kotliński,wcisło,protas i temu podobni osobnicy he he he,a z tych tu też by paru znalazł co w pochodzie 1 majawym w pierwszym szeregu szli........
Jakie to wszystko słabe i żenujące! Zabawa dla doroslych!
Piłsudski znany jest z tego, ze wpier.....Ruskim tak, ze im walonki z nóg pospadały i za to cześć i chwała po wieki wieków ,
Pamiętajcie kultywujac tradycje 2 RP że na standardach było tylko honor i ojczyzna
Gdyby nie takie imprezy to biedaczki nie mielibyście co robić, nie moglibyście nic napisać, a tak zajęcie jest, więc o co chodzi. Grzecznie i ładnie wypada podziękować, jak ktoś oczywiście jest dobrze wychowany. Miłego. ..
Ten ZSTI TO JAKAS PORAZKA, W żaden sposób nie jest podobny do Piłsudskiego!!! Alkoholik z jaszczura. Weź się puknij!!!!
Ale ten Piłsudski to wygląda jak Piłsudski A nie ta tandeta z ZSTI
Dobrego wychowania, kultury i obycia to wymaga się od przelozonego który w tym temacie powinien świecić przykładem a w tym wypadku lub przypadku brak słów
Jedna z dziewczynek ma nogi do niebia:)
Brawo szkoła 9:)