62
07.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gdzie kotliński,wcisło,protas i temu podobni osobnicy he he he,a z tych tu też by paru znalazł co w pochodzie 1 majawym w pierwszym szeregu szli........
(2019.11.07)

info

11  
  3
Jakie to wszystko słabe i żenujące! Zabawa dla doroslych!
(2019.11.07)

info

12  
  2
Piłsudski znany jest z tego, ze wpier.....Ruskim tak, ze im walonki z nóg pospadały i za to cześć i chwała po wieki wieków ,
Chip (2019.11.07)
Pamiętajcie kultywujac tradycje 2 RP że na standardach było tylko honor i ojczyzna
(2019.11.07)
Gdyby nie takie imprezy to biedaczki nie mielibyście co robić, nie moglibyście nic napisać, a tak zajęcie jest, więc o co chodzi. Grzecznie i ładnie wypada podziękować, jak ktoś oczywiście jest dobrze wychowany. Miłego. ..
(2019.11.07)

info

0  
  5
Ten ZSTI TO JAKAS PORAZKA, W żaden sposób nie jest podobny do Piłsudskiego!!! Alkoholik z jaszczura. Weź się puknij!!!!
Obserwator11 (2019.11.07)
Ale ten Piłsudski to wygląda jak Piłsudski A nie ta tandeta z ZSTI
Kiki (2019.11.07)

info

2  
  2
Dobrego wychowania, kultury i obycia to wymaga się od przelozonego który w tym temacie powinien świecić przykładem a w tym wypadku lub przypadku brak słów
(2019.11.07)

info

5  
  1
Jedna z dziewczynek ma nogi do niebia:)
(2019.11.07)

info

0  
  0
Brawo szkoła 9:)
(2019.11.07)

info

2  
  2