UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdyby nie takie imprezy to biedaczki nie mielibyście co robić, nie moglibyście nic napisać, a tak zajęcie jest, więc o co chodzi. Grzecznie i ładnie wypada podziękować, jak ktoś oczywiście jest dobrze wychowany. Miłego. ..