UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten ZSTI TO JAKAS PORAZKA, W żaden sposób nie jest podobny do Piłsudskiego!!! Alkoholik z jaszczura. Weź się puknij!!!!
Obserwator11
Ten ZSTI TO JAKAS PORAZKA, W żaden sposób nie jest podobny do Piłsudskiego!!! Alkoholik z jaszczura. Weź się puknij!!!!
Obserwator11