UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten ZSTI TO JAKAS PORAZKA, W żaden sposób nie jest podobny do Piłsudskiego!!! Alkoholik z jaszczura. Weź się puknij!!!!

Obserwator11

Anuluj