UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby nie takie imprezy to biedaczki nie mielibyście co robić, nie moglibyście nic napisać, a tak zajęcie jest, więc o co chodzi. Grzecznie i ładnie wypada podziękować, jak ktoś oczywiście jest dobrze wychowany. Miłego. ..


Anuluj