UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby nie takie imprezy to biedaczki nie mielibyście co robić, nie moglibyście nic napisać, a tak zajęcie jest, więc o co chodzi. Grzecznie i ładnie wypada podziękować, jak ktoś oczywiście jest dobrze wychowany. Miłego. ..