62
07.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W końcu. Urząd Marszałkowski w Elblągu. Pierwszy wymierny sukces, zielonego towarzysza.
hd (2019.11.07)

info

6  
  2
Pani Maria Kosecka żenująca. Jest tyle spraw do załatwienia.
(2019.11.07)

info

20  
  2
Teraz czas na podpisanie porozumienia że sprzątam i św. Mikołaja bo akurat mają okres.
Św. Mikuś (2019.11.07)

info

10  
  1
@Obiektywny - Lokalne kółko teatralne
(2019.11.07)
skąd wiesz o czym pisze, skoro uważasz, że źle pisze
(2019.11.07)
@Paulina1233 - Mój też na Bf 109 latał
(2019.11.07)
I co ten Piłssutki takiego dobrego niby zrobił, że jest tak czczony? O Romanie Dmowskim - naszym najlepszym polityku w historii ktoś w ogóle pamięta? To przecież dzięki niemu Polska powstała po pierwszej wojnie światowej!
(2019.11.07)

info

12  
  7
No zobacz, znieważenie urzędu prezydenta... A Konstytucja mówi, że ponoć wszyscy obywatele są równi. Czyli są jednak równiejsi?
(2019.11.07)
A wy tych "nieudaczników" wybieracie. I kto jest głupszy - wy, czy oni?
(2019.11.07)
Gdyby nie Dmowski, to Polska byłaby do dziś jedynie krainą geograficzną gdzieś w Niemczech i Rosji. A Piłsudski znany jest jedynie z tego, że jeździł na Kasztance.
(2019.11.07)

info

7  
  7