62
07.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.
(2019.11.07)
Odejść to muszą takie jak ty. ..
.Nico. (2019.11.07)
To tak jak Duduś :)
.Nico. (2019.11.07)
"Elbląg płaci tym kabareciarzą ?????" Natomiast Tobie powinno miasto kurs języka polskiego sponsorować. kabareciarzom się po naszemu pisze.
(2019.11.07)
@niezmiennie - Piłsudski - piszemy Marszałek Józef Piłsudski. - Deskę ratunku odstawmy na bok.
erg. (2019.11.07)
Czy nie za szybko Szopka noworoczna? Dopiero listopad!
(2019.11.07)

info

18  
  2
hahaha elblongom dużo bliższy jest towarzysz Lenin, Stalin
hamulcowy (2019.11.07)

info

12  
  6
Ogolić mi to całe towarzystwo, zdjąć porcięta i Obwiązac twarze szmatami, ze niby dzieci zęby bolą, dzieci nie miały wtedy opieki dentystycznej!
(2019.11.07)

info

13  
  1
Również udostępnione zostały zdjęcia z moich rodzinnych fotografii mój pradziadek służył w Legionach
Paulina1233 (2019.11.07)
Moja rada: napisz lepiej "Duda to potrafi. .. tylko podpisywać" ewentualnie "Adrian to potrafi. .. tylko podpisywać". Bo znieważasz urząd prezydenta, a to jest karane z urzędu.
Argument (2019.11.07)