A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.
Odejść to muszą takie jak ty. ..
To tak jak Duduś :)
"Elbląg płaci tym kabareciarzą ?????" Natomiast Tobie powinno miasto kurs języka polskiego sponsorować. kabareciarzom się po naszemu pisze.
@niezmiennie - Piłsudski - piszemy Marszałek Józef Piłsudski. - Deskę ratunku odstawmy na bok.
Czy nie za szybko Szopka noworoczna? Dopiero listopad!
hahaha elblongom dużo bliższy jest towarzysz Lenin, Stalin
Ogolić mi to całe towarzystwo, zdjąć porcięta i Obwiązac twarze szmatami, ze niby dzieci zęby bolą, dzieci nie miały wtedy opieki dentystycznej!
Również udostępnione zostały zdjęcia z moich rodzinnych fotografii mój pradziadek służył w Legionach
Moja rada: napisz lepiej "Duda to potrafi. .. tylko podpisywać" ewentualnie "Adrian to potrafi. .. tylko podpisywać".
Bo znieważasz urząd prezydenta, a to jest karane z urzędu.