UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Elbląg płaci tym kabareciarzą ?????" Natomiast Tobie powinno miasto kurs języka polskiego sponsorować. kabareciarzom się po naszemu pisze.


Anuluj