UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.
Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.