UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wierzę, Kocborowo to chyba jedyny kierunek dla tych przebierańców,ile miasto Elbląg płaci tym kabareciarzą ????? A tak poważnie to żal mi tych biednych dzieci. Słupnik musi odejść.


Anuluj