UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy nie zrozumiem podejścia policji. Karają za rezultaty a nie za czyny. .WFT? Przecież liczy się czyń a nie rezultat. To że nic się nie stało poszkodowanemu to nie podstawa do łagodzenia kary sprawcy a jedynie szczęście poszkodowanego, co nie ma żadnego związku z prawem.