UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Baba jak zwykle. Minusujcie kobitki ale prawda jest taka, że jeździć nie potraficie. Telefoniki przy uchu i smski pisać podczas jazdy owszem.
Baba jak zwykle. Minusujcie kobitki ale prawda jest taka, że jeździć nie potraficie. Telefoniki przy uchu i smski pisać podczas jazdy owszem.