UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Baba jak zwykle. Minusujcie kobitki ale prawda jest taka, że jeździć nie potraficie. Telefoniki przy uchu i smski pisać podczas jazdy owszem.


Anuluj