UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@JudgeDredd - No cóż policjantów mamy jakich mamy ! Szkoda tylko na nich naszej kasy! Proponowałbym może zmianę komendanta, który chociaż troszkę więcej wprowadziłby dyscypliny w tej jednostce.
mickroman
@JudgeDredd - No cóż policjantów mamy jakich mamy ! Szkoda tylko na nich naszej kasy! Proponowałbym może zmianę komendanta, który chociaż troszkę więcej wprowadziłby dyscypliny w tej jednostce.
mickroman