UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JudgeDredd - No cóż policjantów mamy jakich mamy ! Szkoda tylko na nich naszej kasy! Proponowałbym może zmianę komendanta, który chociaż troszkę więcej wprowadziłby dyscypliny w tej jednostce.

mickroman

Anuluj