43
06.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bo strażacy za każdy wyjazd mają kasę. To nie pierwszy przypadek, że do potrąconego rowerzysty, pieszego, motorowerzysty czy delikatnej kolizji/zarysowania wysyłają ciężki sprzęt, a czasami nawet po 2-3 samochody.
Anonimek1 (2019.11.07)
Czy do kolizji 2 rowerów strażacy jadą z dźwigiem aby podnieść rowery?
(2019.11.07)

info

1  
  0
@Anonimek1 - straż już przegina od dłuższego czasu z tymi wyjazdami, a później lament że kasy nie mają, może ktoś w końcu zrobi z tym orządek bo kasa w błoto idzie z naszych podatków
(2019.11.08)