A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bo strażacy za każdy wyjazd mają kasę. To nie pierwszy przypadek, że do potrąconego rowerzysty, pieszego, motorowerzysty czy delikatnej kolizji/zarysowania wysyłają ciężki sprzęt, a czasami nawet po 2-3 samochody.
Czy do kolizji 2 rowerów strażacy jadą z dźwigiem aby podnieść rowery?
@Anonimek1 - straż już przegina od dłuższego czasu z tymi wyjazdami, a później lament że kasy nie mają, może ktoś w końcu zrobi z tym orządek bo kasa w błoto idzie z naszych podatków