UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiedzialem, ze straz ma sprzet latajacy i bedzie korki przelatywac? Rozawialem z jednym strazakiem z Elblaga, sam lapal sie za glowe, ze ta lokaluzacja to porazka, bo wydluzy dojazd na miejsce, a w ratownictwie liczy sie kazda minuta.

Realista1