UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A po co wyższy budynek? Na pewno podczas projektowania zostały uwzględnione potrzeby administracji Straży Pożarnej, pomieszczeń socjalnych, itd, więc po jaki uj budować wyższy? Bo tak? Bo wyższy to lepszy, ważniejszy? Którędy puścić tory na Dębicę? Wyburzyć ludziom domy? Tory tramwajowe na Agrykola? Po co? Którędy? Już kiedyś były i skoro je zlikwidowano tzn. że nie ma sensu żeby tam były. Typowy elbląski cham robiący g*wnoburze, a nie mający kompletnie pojęcia o czym pisze.
Ploterek