UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiedzialem, ze straz ma sprzet latajacy i bedzie korki przelatywac? Rozawialem z jednym strazakiem z Elblaga, sam lapal sie za glowe, ze ta lokaluzacja to porazka, bo wydluzy dojazd na miejsce, a w ratownictwie liczy sie kazda minuta.

Realista1

Anuluj