A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie tak...niech spróbują się przebić około 7.45-8.00 - zero możliwości...z nowej siedziby na miasto.
Owszem popieram konieczność nowej Strażnicy ale naprawdę zerknijcie na codzienne korki...ni jak ni da się...
Jedź na skargę do Tuska do Brukseli !!! z tvn23/4 bardzo opinio twórcza telewizja ????????????
Hahaha powiadam wam wiesniaki emblonskie że bema będzie jednokierunkowa a wiem to od waszych czerwonych panów z ratusza buhahaha . Powodzenia jak będziecie stać w korkach w swoich złomach !!
Nie ma to jak od tyłka strony robota nie skończona a godło wisi...