44
04.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dokładnie tak...niech spróbują się przebić około 7.45-8.00 - zero możliwości...z nowej siedziby na miasto. Owszem popieram konieczność nowej Strażnicy ale naprawdę zerknijcie na codzienne korki...ni jak ni da się...
StrazakSam (2019.11.05)
Jedź na skargę do Tuska do Brukseli !!! z tvn23/4 bardzo opinio twórcza telewizja ????????????
Polak Węgier (2019.11.06)
Hahaha powiadam wam wiesniaki emblonskie że bema będzie jednokierunkowa a wiem to od waszych czerwonych panów z ratusza buhahaha . Powodzenia jak będziecie stać w korkach w swoich złomach !!
Miastowy Pan (2019.11.06)

info

0  
  0
Nie ma to jak od tyłka strony robota nie skończona a godło wisi...
K. R. M (2019.11.07)

info

0  
  0