UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elblag w przyszłości to będzie warmińska pipiduwa i taka strażnica wystarczy . Komenda Policji tez będzie taka jak kiedyś na Gdyńskiej . Kto ma nogi niech ucieka .
Elblag w przyszłości to będzie warmińska pipiduwa i taka strażnica wystarczy . Komenda Policji tez będzie taka jak kiedyś na Gdyńskiej . Kto ma nogi niech ucieka .