UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elblag w przyszłości to będzie warmińska pipiduwa i taka strażnica wystarczy . Komenda Policji tez będzie taka jak kiedyś na Gdyńskiej . Kto ma nogi niech ucieka .


Anuluj