UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rosnie straznica ,to troche przesada bo dlaczego parterowy budynek na miasto Elbląg 130 tys. Po rozum pojdziecie lecz kasy nie będzie na odbudowanie. Tak jest z każdą inwestycja w Elblągu że jest schrzaniona. Czemu nie robi się porządku z tymi wąskimi ulicami np ul. Bema aż do ul. Łęczyckiej. Czemu nie zbudujecie torów tramwajowych aż do Dębicy . Tak damo czemu nie ma torów tramwajowych do Agrykola. I nie tlumaczcie się nieudacznicy że nie ma kasy. Po prostu nie potraficie rządzić tym miastem.


Anuluj