UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rosnie straznica ,to troche przesada bo dlaczego parterowy budynek na miasto Elbląg 130 tys. Po rozum pojdziecie lecz kasy nie będzie na odbudowanie. Tak jest z każdą inwestycja w Elblągu że jest schrzaniona. Czemu nie robi się porządku z tymi wąskimi ulicami np ul. Bema aż do ul. Łęczyckiej. Czemu nie zbudujecie torów tramwajowych aż do Dębicy . Tak damo czemu nie ma torów tramwajowych do Agrykola. I nie tlumaczcie się nieudacznicy że nie ma kasy. Po prostu nie potraficie rządzić tym miastem.