UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mnie nie stać pamiętam czasy jak na łuk bilet był po 5zł na 2lige a na 1 szą 10zł i było dużo osób a teraz masakra lepiej za darmo obejrzeć w tv niż 40 zł wydawać
mnie nie stać pamiętam czasy jak na łuk bilet był po 5zł na 2lige a na 1 szą 10zł i było dużo osób a teraz masakra lepiej za darmo obejrzeć w tv niż 40 zł wydawać