UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mnie nie stać pamiętam czasy jak na łuk bilet był po 5zł na 2lige a na 1 szą 10zł i było dużo osób a teraz masakra lepiej za darmo obejrzeć w tv niż 40 zł wydawać


Anuluj