UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

gratuluje zwycięstwa dobrze ze mecz był również w tv bo nie wszyscy mogą obejrzeć na żywo meczu z rożnych przyczyn np praca w delegacji

ooo

Anuluj