UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gratuluje zwycięstwa dobrze ze mecz był również w tv bo nie wszyscy mogą obejrzeć na żywo meczu z rożnych przyczyn np praca w delegacji
ooo
gratuluje zwycięstwa dobrze ze mecz był również w tv bo nie wszyscy mogą obejrzeć na żywo meczu z rożnych przyczyn np praca w delegacji
ooo