UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PRZESTAŃCIE PŁAKAĆ NAD FREKFENCJA NA ŁUKU RZYGAC SIE CHCE OD TEGO PŁACZY. Ruszcie się i do łączcie do łuku a nie na prostą wszyscy i płaczecie

Zal mi was

Anuluj