UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gruby pomyśl o biletach chociaż ulgowych dla młodzieży i tak ten stary stadion jest prawie pusty a 20 zł na bilet dla piętnasto latka to dużo Niekazdego stać ????

????

Anuluj