UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gruby pomyśl o biletach chociaż ulgowych dla młodzieży i tak ten stary stadion jest prawie pusty a 20 zł na bilet dla piętnasto latka to dużo Niekazdego stać ????
????
Gruby pomyśl o biletach chociaż ulgowych dla młodzieży i tak ten stary stadion jest prawie pusty a 20 zł na bilet dla piętnasto latka to dużo Niekazdego stać ????
????