37
01.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Z uwagi na duże natężenie ruchu, 1 listopada autobusy oznaczone literami oraz autobusy przewoźników prywatnych będą dojeżdżały tylko do dolnej pętli przy cm. Dębica, natomiast autobusy oznaczone numerami tylko do górnej pętli przy cm. Dębica. " Czy ja dobrze rozumiem tj. jeśli wsiądę w autobus 27 na Ogólnej - to będę mógł wysiąść w okolicach dolnej pętli Dębica, czy muszę jechać aż do górnej pętli a stamtąd z buta. .. ?
JaÅ› Fasola (2019.10.31)

info

0  
  0
gratuluje muzgom co przy agrykola zastawili chodnik kwiatami tak ze ciężko przejść... Brawo!!!
nie da się przejść (2019.11.01)

info

1  
  0
ŻENADA. Opuszczali wszystkie samochody A potem nie potrafili wskazać miejsca do parkowania. Niepelnosprawni nie mieli w ogóle miejsc parkingowych bo wszystko zajęte przez taksówkarzy i inne pojazdy
Eon (2019.11.01)

info

1  
  0
Ten kto planował odjazdy na Agrykola z Zawady jest leń itp itd. Stałem słownie teraz czyli 12.20 do 13 i wszystkie Autobusy jechały na Dębice, dokładnie 7 Autobusów poszło na Dębice a ani jeden na Agrykola. Mam w D. .taki plan jazdy od 20 lat.
(2019.11.01)

info

0  
  0
Świetnie, ze mogłam z rodzina dojechać na groby bliskich za darmo, dziękuje. Bardzo dużo autobusów.
Mamabeata (2019.11.01)

info

0  
  0
Dno i kupa mułu, tak źle nigdy nie było. 1) Osiedle Zawada Przystanek Przedszkole około godziny 14:00: oczekuję na autobus C na dolną pętlę Dębica. Przyjeżdża 8,9,11,13,17,a C nie ma. Wsiadamy do kolejnej 9 i jedziemy na górę. Po drodze na przystanku Płk. Dąbka Sąd, spotykamy trzy autobusy lini C zmierzające w kierunku Zawady. 2) Dębica dolna powrót około godziny 16:00: schodząc z cmentarza widzę dwa autobusy C na przystanku, jednak niestety nie udaje mi się do nich dojść i odjeżdżają. Czekam więc spokojnie i: 2xA, 1xB, 2xK, 2x6 a C gdzie? Po wielu interwencjach pasażerów u pracowników ZKM, słyszę jak prosi kogoś przez telefon o podesłanie jakiegoś autobusu, choćby 27.I jest zajeżdża 9 wypchana po okna. Stałem w dobrym miejscu i trafiłem na środkowe wejście i wsiadłem. Była jakaś awantura, ponieważ kierowca nie otworzył przednich drzwi, jednak przez tłum został do tego zmuszony. Autobus wypełniony po dach ruszył i przed wyjazdem na ulicę problem. Ktoś, coś, ograniczenie widoczności, lub jakiś inny powód, zalecenia kierowcy i ruszamy. Aleja Grunwaldzka: od ulicy Lotniczej do ulicy Fabrycznej i jest bingo. Cztery prawie puste autobusy linii C PKS Elbląg zmierzają stadem w kierunku cmentarza. Nadmieniam, iż jestem po artroskopii kolana i poruszam się o kulach.
07zgłośsię (2019.11.02)

info

0  
  0
Komunikacja porażka Od 6 do 9 kursowały tylko autobusy według rozkaładu i na dębicę trudny dojazd
autoch (2019.11.04)

info

0  
  0