UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z uwagi na duże natężenie ruchu, 1 listopada autobusy oznaczone literami oraz autobusy przewoźników prywatnych będą dojeżdżały tylko do dolnej pętli przy cm. Dębica, natomiast autobusy oznaczone numerami tylko do górnej pętli przy cm. Dębica. " Czy ja dobrze rozumiem tj. jeśli wsiądę w autobus 27 na Ogólnej - to będę mógł wysiąść w okolicach dolnej pętli Dębica, czy muszę jechać aż do górnej pętli a stamtąd z buta. .. ?
Jaś Fasola