37
01.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Państwo polskie działa od 101 lat. Proponuję abyś je dobry człowieku zmienił na jakieś inne. Wyprowadzając się tam.
Ja też tu mieszkam (2019.10.29)
To dawaj na kółko w autobusie i pokaż jaki jesteś kozak. Gamon z pgru
Do ji (2019.10.29)
@Solder - Nie. Każda z tych linii oznaczona literami przejeżdża przecież przez inne ulice !
malala (2019.10.30)
Najciekawsze jest, że taxi tylko z pasażerami. .. a jak zadzwonię z Dębicy to już nie wpuszczą samego kierowcy. Na Dębicy bitwa o taxi. .. parodia jakaś
klient (2019.10.30)

info

1  
  4
Rowerem lub pieszo lub komunikacją. Auta precz. Przyjezdni niech parkuja w mieście i jada busami na cmentarz
Art :) (2019.10.30)

info

7  
  1
W ten dzień zawsze jadę komunikacją miejską i nie narzekam na ścisk, pot, że za ciepło.
Spacerowicz (2019.10.30)

info

8  
  0
Czekam az kolinski napisze donos do prokuratury, ze nie moze dojechac na cmentarz.
Ty wez siÄ™ lepiej za robotÄ™
Art :) (2019.10.31)
Można się przejść spacerkiem. Od lat tak robię i nie narzekam.
mieszkanka (2019.10.31)

info

1  
  0
P.URBANIAK a co z Taxi?
Bograb (2019.10.31)

info

0  
  0