UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z uwagi na duże natężenie ruchu, 1 listopada autobusy oznaczone literami oraz autobusy przewoźników prywatnych będą dojeżdżały tylko do dolnej pętli przy cm. Dębica, natomiast autobusy oznaczone numerami tylko do górnej pętli przy cm. Dębica. " Czy ja dobrze rozumiem tj. jeśli wsiądę w autobus 27 na Ogólnej - to będę mógł wysiąść w okolicach dolnej pętli Dębica, czy muszę jechać aż do górnej pętli a stamtąd z buta. .. ?

JaÅ› Fasola