UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dno i kupa mułu, tak źle nigdy nie było. 1) Osiedle Zawada Przystanek Przedszkole około godziny 14:00: oczekuję na autobus C na dolną pętlę Dębica. Przyjeżdża 8,9,11,13,17,a C nie ma. Wsiadamy do kolejnej 9 i jedziemy na górę. Po drodze na przystanku Płk. Dąbka Sąd, spotykamy trzy autobusy lini C zmierzające w kierunku Zawady. 2) Dębica dolna powrót około godziny 16:00: schodząc z cmentarza widzę dwa autobusy C na przystanku, jednak niestety nie udaje mi się do nich dojść i odjeżdżają. Czekam więc spokojnie i: 2xA, 1xB, 2xK, 2x6 a C gdzie? Po wielu interwencjach pasażerów u pracowników ZKM, słyszę jak prosi kogoś przez telefon o podesłanie jakiegoś autobusu, choćby 27.I jest zajeżdża 9 wypchana po okna. Stałem w dobrym miejscu i trafiłem na środkowe wejście i wsiadłem. Była jakaś awantura, ponieważ kierowca nie otworzył przednich drzwi, jednak przez tłum został do tego zmuszony. Autobus wypełniony po dach ruszył i przed wyjazdem na ulicę problem. Ktoś, coś, ograniczenie widoczności, lub jakiś inny powód, zalecenia kierowcy i ruszamy. Aleja Grunwaldzka: od ulicy Lotniczej do ulicy Fabrycznej i jest bingo. Cztery prawie puste autobusy linii C PKS Elbląg zmierzają stadem w kierunku cmentarza. Nadmieniam, iż jestem po artroskopii kolana i poruszam się o kulach.
07zgłośsię