UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten kto planował odjazdy na Agrykola z Zawady jest leń itp itd. Stałem słownie teraz czyli 12.20 do 13 i wszystkie Autobusy jechały na Dębice, dokładnie 7 Autobusów poszło na Dębice a ani jeden na Agrykola. Mam w D. .taki plan jazdy od 20 lat.