UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten kto planował odjazdy na Agrykola z Zawady jest leń itp itd. Stałem słownie teraz czyli 12.20 do 13 i wszystkie Autobusy jechały na Dębice, dokładnie 7 Autobusów poszło na Dębice a ani jeden na Agrykola. Mam w D. .taki plan jazdy od 20 lat.