A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszędzie wygrywają pieniądze ! Bo ci ktorzy wygrywają dzięki tylko pieniądzom nic nie robią tylko bogacą się na idio .. Wyborcach ! Żenujące miasto i kraj
brawo modzelewska-kozioł! mamy w sejmie piękną i mądrą PiSłankę!
Polacy porównali tamte 8 lat przekrętów i okradanie nas wszystkich ( choćby z OFE gdzie Tusk powiedział że to nie są pieniądze Polaków ). Z rządem który zyskami choć trochę dzielił się ze społeczeństwem. Przykłady ???? Pochwały za wprowadzenie 500+ choćby przez Niemców czy innych krajów które zauważyły że przez dawanie podniosła się koniunktura sprzedaży a co za tym idzie - produkcji i wzrostu PKB Polski.
Bredzisz jak zwykle
Prawda
Stare przyslowie mowi najedzonych much sie nie odgania. W tej kadencji pis zdobedzie prawnie trybunal konstytucyjny, przejmie spolki skarbu panstwa i bez problemow bedzie rzadzic. Dziekuje za to po ktorzy mieli w d...e wyborcow zamrozili podwyzki swerze budzetowej i co mysleli ze dalej tak bedzie. Pis dal ludowi nadzieje i godnosc a przede wszystkim przywrocil polskosc. Nie wspomne o socjalu. Zazdroszcze strategii jaka przyjal Jaroslaw. Uczcie sie wszyscy bo wiecznie on zyl nie bedzie.
wcisla a ty nie za duzo tego alkoholu spozyles POdczas wieczoru wyborczego? Sprawdzam POwiedzieli tobie Elblazanie w kwietniu 2013 roku. Sprawdzili i pogonili do diabła całą elblaska POwska klike. I od tego momentu co wybory dostajecie baty od PIS. Polacy wybrali normalnosc. Pokazali srodkowy palec wyznawcom bolka, zdrajcom i zlodziejom.
E tam, Krynicka z Łomży ładniejsza i zabawniejsza.
A gdzie PO czy jak im tam unia wolności itp :-)
a kto płacił za pizze???