UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miny Grażynki i Jureczka bezcenne. Mam nadzieję, że Gelertowej i Wciśle urwą się warszawskie apanaże. Przez takich jak na zdjęciach nigdy nie zagłosuję na PO. Moim zdaniem, to były ostatnie wybory dla PO, czas na nowych ludzi i nową jakość, bo dziś to lamus i starzyzna, która ludziom kojarzy się z dbaniem o własne apanaże.


Anuluj