UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Miny Grażynki i Jureczka bezcenne. Mam nadzieję, że Gelertowej i Wciśle urwą się warszawskie apanaże. Przez takich jak na zdjęciach nigdy nie zagłosuję na PO. Moim zdaniem, to były ostatnie wybory dla PO, czas na nowych ludzi i nową jakość, bo dziś to lamus i starzyzna, która ludziom kojarzy się z dbaniem o własne apanaże.