UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i jak zwykle głosujących najwięcej 60+, co to po mszy od razu na wybory lecieli. I nie dziwota, że PiSowcy górą - wiedzą, że opłaca się z klechami trzymać. Miliony złotych zapłacili z pieniędzy podatników, to mają swoich wyborców. Och ciemny naród, ciemny. .. Zabrakło głosów młodszego pokolenia. A przecież to właśnie dla nich tworzy się Polskę. Czyżby im było obojętne pod czyim zarządem będą żyć?
NieGłosujęNaPis