49
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pstryczek dla PO ! Kampania straszenia PIsem i kanałem, opozycji nie udała się. Mnie w sumie. .bawiła. Brawo PIS.
pampi-ZAWADA (2019.10.14)

info

23  
  30
no nie ma pieniedzy to i wyborcow nie ma,
rostowski (2019.10.14)
Ciekawe ile głosów dostaną Czerepak i Więcławska?
(2019.10.14)

info

6  
  1
Teraz to się dopiero zacznie wywalanie polskich pieniędzy do Izraela bez skrępowania.
(2019.10.14)
Może grafikowi się nie chciało. Ogólnie kolory jakoś nie bardzo wyszły. ..
vn (2019.10.14)
Ja myśle ze przegrali bo są po prostu do kitu
(2019.10.14)
BRAWO PIS !!!. Wiarygodność, Mądrość, Gospodarność, Polskość i Patriotyzm to Wasza Dewiza !!. BRAWO PIS !!!. Platforma - Klęska w pełni Zasłużona !!!.
bogzam (2019.10.14)
Klika w um się skreca i czas rozwalic ten uklad!
(2019.10.14)
@Ss - Gość napisał prawdę, widać ze bardzo schudł. .. .
(2019.10.14)
@bogzam - Nie posiekaj sie. ..
(2019.10.14)