Wybrany wątek opinii

Klika w um się skreca i czas rozwalic ten uklad!
(2019.10.14)
Mam nadzieję, że PiS zrobi porządek z tym elbląskim towarzystwem z Ratuszowej.
(2019.10.14)
Też tak myślę i chciałbym, aby rzeczywiście zrobili tam porządek. Nie tylko w Elblągu, ale w całej Polsce !!!!!
(2019.10.14)
Powrót do komentarzy