Wybrany wątek opinii
Klika w um się skreca i czas rozwalic ten uklad!
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
Mam nadzieję, że PiS zrobi porządek z tym elbląskim towarzystwem z Ratuszowej.
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Też tak myślę i chciałbym, aby rzeczywiście zrobili tam porządek. Nie tylko w Elblągu, ale w całej Polsce !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
3