UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pstryczek dla PO ! Kampania straszenia PIsem i kanałem, opozycji nie udała się. Mnie w sumie. .bawiła. Brawo PIS.
pampi-ZAWADA
Pstryczek dla PO ! Kampania straszenia PIsem i kanałem, opozycji nie udała się. Mnie w sumie. .bawiła. Brawo PIS.
pampi-ZAWADA