UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pstryczek dla PO ! Kampania straszenia PIsem i kanałem, opozycji nie udała się. Mnie w sumie. .bawiła. Brawo PIS.

pampi-ZAWADA

Anuluj