Wybrany wątek opinii

Niektórzy dobrze po Polsku nie potrafią mówić a używają zwrotów im pewnie bliskich ( niemieckich ) obrażając lub wyśmiewając się z nazwiska. Szanujmy się. Bo właśnie poprzez takie nie szanowanie obywateli PO i N przegrału wybory.
(2019.10.13)
Wolał bym niemiecki porządek i płace niż taki bajzel jaki jest teraz w Polsce.
Szok (2019.10.13)
Ja myśle ze przegrali bo są po prostu do kitu
(2019.10.14)
Powrót do komentarzy