Wybrany wątek opinii
Niektórzy dobrze po Polsku nie potrafią mówić a używają zwrotów im pewnie bliskich ( niemieckich ) obrażając lub wyśmiewając się z nazwiska. Szanujmy się. Bo właśnie poprzez takie nie szanowanie obywateli PO i N przegrału wybory.
Do moderacji
Odpowiedz
15
31
Wolał bym niemiecki porządek i płace niż taki bajzel jaki jest teraz w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
16
16
Ja myśle ze przegrali bo są po prostu do kitu
Do moderacji
Odpowiedz
10
2