UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Olimpia ma tylko kibiców na internecie, chuliganów, ultras ów ód dawna już nie ma mimo ze piłkarsko jest dobrze to kibicowsko jest to upadek Olimpii

Smg06

Anuluj