UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Olimpia ma tylko kibiców na internecie, chuliganów, ultras ów ód dawna już nie ma mimo ze piłkarsko jest dobrze to kibicowsko jest to upadek Olimpii
Smg06
Olimpia ma tylko kibiców na internecie, chuliganów, ultras ów ód dawna już nie ma mimo ze piłkarsko jest dobrze to kibicowsko jest to upadek Olimpii
Smg06