Czy Olimpia ma kibiców ?Jak zobaczyłem ŁUK to pomyślałem że to mecz na dalekim wyjeździe.......Xvbk
Czy Olimpia ma kibiców ?Jak zobaczyłem ŁUK to pomyślałem że to mecz na dalekim wyjeździe.......