UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A, gdzie zespol Gornika Lecznej na stronie? Brak szacunku!!! Nawiasem to 4 zespol na czas rozgrywania meczu a nie lider?!

akoholik -z -krzywej

Anuluj