UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A, gdzie zespol Gornika Lecznej na stronie? Brak szacunku!!! Nawiasem to 4 zespol na czas rozgrywania meczu a nie lider?!
akoholik -z -krzywej
A, gdzie zespol Gornika Lecznej na stronie? Brak szacunku!!! Nawiasem to 4 zespol na czas rozgrywania meczu a nie lider?!
akoholik -z -krzywej