40
13.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A jestem ciekawy dlaczego NIKT w klubie nie potrafi przygotowac boiska do gry. .. jakies wertepy i jakby traktor po tym jezdzil. Dramat jakis. Po kase to pierwsi w zarzadzie, a jak cos od siebie to nic. Na boiskach w okregowce sa nawet lepsze i do tego dywany.
komar (2019.10.13)

info

5  
  1
A jestem ciekawy dlaczego NIKT w klubie nie potrafi przygotowac boiska do gry. .. jakies wertepy i jakby traktor po tym jezdzil. Dramat jakis. Po kase to pierwsi w zarzadzie, a jak cos od siebie to nic. Na boiskach w okregowce sa nawet lepsze i do tego dywany.
komar (2019.10.13)
@komar - w której okręgówce ?
(2019.10.13)
Bierz grabie i zapier.....:-)
Ramzes (2019.10.13)
Byłem na meczu pierwszy raz od paru lat. .. .gra zespołu? Uważam, że bardzo dobra możenie nie było dużo sytuacji bramkowych ale organizacja gry zaangażowanie technika(fajnie rozegrali piłkę na jeden kontakt) całkiem fajnie. Kibice? Cienizna nawet nie dostosowali się do poziomu zespołu. .. .tragedia z czym wy do ludzi nawet mnie "rencistę" bardziej pobudza moja stara nisz to co dziś widziałem. Niestety na oglądaliśmy się ligi mistrzów i większość z nas myśli że tak samo będzie za płotem. P. S. do gościa co się czepiał murawy. .. .deszcz napizga dwa tygodnie i czego oczekujesz? Wyprowadź psa na spacer i sprawdź
czesiu z lasu (2019.10.13)

info

6  
  2
Co sie czepiasz ludzii i siejesz ferment "znafco" Leczna byla liderem przed rozpoczeciem tej kolejki-- widac kibicu jak czesto czytasz tabele.
(2019.10.13)
Acha juz ksiadz zaczyna z tym swoim ogrywaniem i walka w PRO junior, kasa zaczyna przyslaniac pamiec, bedzie zaraz jazda w dol tabeli i powtorka z rozrywki jak w zeszlym sezonie.Ksiadz skoncz juz ta zabawe i lepiej wez sie za modly
Modlitewnik- czekamnaciebie (2019.10.13)
Alkocholik , wytrzezwiej , niedzielni kibice, gdybys zobaczyl tabele przed rozpoczeciem ostatniej kolejki, to bys wiedzial, ze przyjechal do nas lider i gdyby wygral to nadal bylby liderem
Wiemtolepiej (2019.10.13)
Ale do Elbląga już nie przyjechała jako lider. :). Liczy się tu i teraz - a nie kiedyś to było.
Joshua (2019.10.14)
Na emeryturze to dopiweo mozna se pozwolić na każdy mecz . alw fakt - slabo na łuku
(2019.10.14)