UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeszcze 12 lub 15 pkt i spokojna zima w lidze.Na wiosnę ogrywać młodzież do PRO Junior.Dobrze gdyby Olimpia pchneła w PP medaliki i awansowała do 1/8 .Tym sposobem wyrównałaby się pamiętny mecz w 1/8 z Wisłą Kraków.


Anuluj