22
10.10.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teraz to już w pupie te pomorskie i olsztyn - teraz chcemy nie zależności jako woj. Żuławskie. Olsztyn od 20 lat pokazuje, że ma nas w poważaniu, a gdańsk pokazuje pazurki w związku z przekopem. Po 1 suwerenność Elbląga jako stolicy regionu, po 2 region ten (ważny) a jak zapomniany. Zapytać kogoś z centralnej czy południowej Polski o Żuławy to albo nie wie, albo coś tam o delcie Wisły majaczy ;)
Tomasz 85 (2019.10.10)
Elbląg pozdrawia Helenę :-))
(2019.10.10)

info

2  
  0
Uczestnicy konsultacji w liczbie zaledwie chyba kilkunastu osób? Ależ. Widać dwóch emerytów obecnie radnych wśród tego tłumu.
Phihihi (2019.10.10)

info

4  
  2
Jak nie będzie solidnego przemysłu, dobrze płatnych miejsc pracy, to te całe projekty można snuć przez stulecia. Elbląg, to nie ośrodek turystyczny, w którym turyści się zatrzymują. Fajna jest bliskość Zalewu, ale co z tego, skoro to jest ściek. W pogodne dni, ile widać żagli na wodzie?Nie jestem malkontentem, ale wiem, że jak te wszystkie piękne plany miałyby się zmaterializować, potrzebna jest potężna kasa.
mm263 (2019.10.11)

info

6  
  0
Brawo TOMASZ 85,cała prawda, też tak myślę. ..
tak_jest (2019.10.11)

info

3  
  1
Pamiętam strategię rozwoju Euro Parku i kolejkę linową między Górą Chrobrego, a Gesią i ... piszcie kolejne. Do autora nic nie mam, ale każdy Elblążanin życzył by sobie jakiegoś inwestora z zewnątrz, później kolejnego i po kolei basen otwarty, Góra Chrobrego, Bażantarnia, Truso, kamienice wzdłuż burwaru, wyspy spichrzów, kolei nadzalewowej, dowinansowania sportu i kultury lub na odwrót. Można pisać i pisać bez kropki
krzychu7777 (2019.10.11)

info

5  
  0
@Do_pomorskiego - Zajrzyj na fb truso. tv
(2019.10.11)
uczeni z uczelni ktorzy nigdy w zyciu strategii nie napisali:-))
(2019.10.11)
Za 10 lat to miasto będzie w D klasie a nie w żadnej lidze. Rządzące tu komuchy od 1945 roku i ich pociotki doprowadza to miasto do całkowitego upadku.
Gosc36 (2019.10.12)

info

0  
  0
Pani Marto (do autorki tej relacji). Macie przecież pod ręką takie dane, więc dopisujcie konkrety. Umowa z firmą Grupa Eskadra na "PRZYGOTOWANIE "STUDIUM ROZWOJU MARKI MIASTA ELBLĄG W KONTEKŚCIE POTENCJAŁU CAŁEGO REGIONU NA LATA 2020-2030" przewiduje wypłacenie za ten dokument wynagrodzenia w kwocie 73 800zł brutto. Robota ma być wykonana do 31.12.2019.- czyli za moment powinniśmy dostać plik PDF za który firma zainkasuje wynagrodzenie. Warto zapisać datę jego stworzenia aby za rok sprawdzić czy cokolwiek z tego wdrożono.
(2019.10.12)

info

1  
  0