A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz to już w pupie te pomorskie i olsztyn - teraz chcemy nie zależności jako woj. Żuławskie. Olsztyn od 20 lat pokazuje, że ma nas w poważaniu, a gdańsk pokazuje pazurki w związku z przekopem. Po 1 suwerenność Elbląga jako stolicy regionu, po 2 region ten (ważny) a jak zapomniany. Zapytać kogoś z centralnej czy południowej Polski o Żuławy to albo nie wie, albo coś tam o delcie Wisły majaczy ;)
Elbląg pozdrawia Helenę :-))
Uczestnicy konsultacji w liczbie zaledwie chyba kilkunastu osób? Ależ. Widać dwóch emerytów obecnie radnych wśród tego tłumu.
Jak nie będzie solidnego przemysłu, dobrze płatnych miejsc pracy, to te całe projekty można snuć przez stulecia. Elbląg, to nie ośrodek turystyczny, w którym turyści się zatrzymują. Fajna jest bliskość Zalewu, ale co z tego, skoro to jest ściek. W pogodne dni, ile widać żagli na wodzie?Nie jestem malkontentem, ale wiem, że jak te wszystkie piękne plany miałyby się zmaterializować, potrzebna jest potężna kasa.
Brawo TOMASZ 85,cała prawda, też tak myślę. ..
Pamiętam strategię rozwoju Euro Parku i kolejkę linową między Górą Chrobrego, a Gesią i ... piszcie kolejne. Do autora nic nie mam, ale każdy Elblążanin życzył by sobie jakiegoś inwestora z zewnątrz, później kolejnego i po kolei basen otwarty, Góra Chrobrego, Bażantarnia, Truso, kamienice wzdłuż burwaru, wyspy spichrzów, kolei nadzalewowej, dowinansowania sportu i kultury lub na odwrót. Można pisać i pisać bez kropki
@Do_pomorskiego - Zajrzyj na fb truso. tv
uczeni z uczelni ktorzy nigdy w zyciu strategii nie napisali:-))
Za 10 lat to miasto będzie w D klasie a nie w żadnej lidze. Rządzące tu komuchy od 1945 roku i ich pociotki doprowadza to miasto do całkowitego upadku.
Pani Marto (do autorki tej relacji). Macie przecież pod ręką takie dane, więc dopisujcie konkrety. Umowa z firmą Grupa Eskadra na "PRZYGOTOWANIE "STUDIUM ROZWOJU MARKI MIASTA ELBLĄG W KONTEKŚCIE POTENCJAŁU CAŁEGO REGIONU NA LATA 2020-2030" przewiduje wypłacenie za ten dokument wynagrodzenia w kwocie 73 800zł brutto. Robota ma być wykonana do 31.12.2019.- czyli za moment powinniśmy dostać plik PDF za który firma zainkasuje wynagrodzenie. Warto zapisać datę jego stworzenia aby za rok sprawdzić czy cokolwiek z tego wdrożono.