UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to już w pupie te pomorskie i olsztyn - teraz chcemy nie zależności jako woj. Żuławskie. Olsztyn od 20 lat pokazuje, że ma nas w poważaniu, a gdańsk pokazuje pazurki w związku z przekopem. Po 1 suwerenność Elbląga jako stolicy regionu, po 2 region ten (ważny) a jak zapomniany. Zapytać kogoś z centralnej czy południowej Polski o Żuławy to albo nie wie, albo coś tam o delcie Wisły majaczy ;)
Tomasz 85