UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak nie będzie solidnego przemysłu, dobrze płatnych miejsc pracy, to te całe projekty można snuć przez stulecia. Elbląg, to nie ośrodek turystyczny, w którym turyści się zatrzymują. Fajna jest bliskość Zalewu, ale co z tego, skoro to jest ściek. W pogodne dni, ile widać żagli na wodzie?Nie jestem malkontentem, ale wiem, że jak te wszystkie piękne plany miałyby się zmaterializować, potrzebna jest potężna kasa.
mm263