UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak nie będzie solidnego przemysłu, dobrze płatnych miejsc pracy, to te całe projekty można snuć przez stulecia. Elbląg, to nie ośrodek turystyczny, w którym turyści się zatrzymują. Fajna jest bliskość Zalewu, ale co z tego, skoro to jest ściek. W pogodne dni, ile widać żagli na wodzie?Nie jestem malkontentem, ale wiem, że jak te wszystkie piękne plany miałyby się zmaterializować, potrzebna jest potężna kasa.
mm263