UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam strategię rozwoju Euro Parku i kolejkę linową między Górą Chrobrego, a Gesią i ... piszcie kolejne. Do autora nic nie mam, ale każdy Elblążanin życzył by sobie jakiegoś inwestora z zewnątrz, później kolejnego i po kolei basen otwarty, Góra Chrobrego, Bażantarnia, Truso, kamienice wzdłuż burwaru, wyspy spichrzów, kolei nadzalewowej, dowinansowania sportu i kultury lub na odwrót. Można pisać i pisać bez kropki
krzychu7777